Jdi na obsah Jdi na menu
 


Reference

Děkuji za všechny velmi milé reference, která od Vás dostávám. Je to pro mě důležitá zpětná vazba a vždy mě moc potěší. Byla by škoda se alespoň o některé nepodělit...

 

Z facebooku

 

Barča Grebenníková: Strašně moc děkujeme za super práci, neuvěřitelně klidný a individuální přistup ke koním, krásné nové zuby a hlavně za možnost si sáhnout na zuby před zákrokem i po!

Míša Caklová: My už termín máme a moc se těšíme, protože spokojenost byla vždycky maximální!

Jiřina Musilová: Maximální spokojenost s Vaší prací - budu Vás, vřele, doporučovat!

Petra Čiková: Moc děkuji za dnešní úpravu zubů mých poniček :). Naprostá spokojenost. Určitě budu doporučovat dál!!!

Sváťa Punčochářová: Spokojení zákazníci :-)

 

2012 Bony a Rita


Přijela k nám koňská zubařka Gabriela Šedivcová - milá, šikovná, výborný přístup a ochota. Na příští úpravu zubů volím opět tuto příjemnou slečnu :) Rita byla moc šikovná a zvládla úpravu naprosto bez sedace. Bony měla zuby opět v o dost horším stavu a musela se použít pasta.

 

2012 Hněvšín, kobylka Aranka, Ing. Jan Mošna

 

Přenáším se do minulého pátku, kdy jste upravovala na Hněvšíně zuby naší kobylce Arance a rád bych vám napsal pár řádek. Byla radost sledovat při práci někoho, koho ta práce baví a je milý ke koním i k lidem. V určitém období jsem pracoval s lidmi, a tak vám ve zkratce posílám, co mi na vás bylo nejvíce sympatické (tedy kromě vás osobně ):

• Dobrá a pohodová komunikace

• Přijela jste dokonce před domluveným termínem

• Udělala jste si na našeho koníka čas a trpělivě a v pohodě jste čekala, až  (a zda ) zabere nižší dávka zklidňující látky

• Ukázala jste nám hrany a nerovnosti na chrupu a vysvětlila, proč je dobré/nutné je zbrousit a jak vlastně koním zuby rostou

• Vlastní broušení zubů včetně našeho zapojení hodnotím jako velmi profesionální, byla radost s vámi spolupracovat, myslím, že jste se snažila být k naší kobylce maximálně ohleduplná

• Po broušení jste kobylce  vypláchla pusu hěřmánkovým roztokem, aby se jí ty drobné oděrky  lépe hojily

PS: Na tak křehce a něžně vypadající dívku máte docela "páru".

 

 

2012 Statek u Rezků

www.statekurezků.cz

V sobotu 17.3. u nás byla koňská zubařka Gabriela Šedivcová a díky ní mají nyní Mikešek a Jiskra zbrusu nové zuby. Ač to byla naše první zkušenost s touto zubařkou, můžeme jí vřele doporučit, byli jsme opravdu nadšení! Bohužel nemáme žádné fotky, ale během měsíce přijede upravit zuby ještě také Fredovi, tak se pokusíme tentokrát nezapomenout... :o)

 


2011 White Rabbit's Ranch

http://www.whiterabbitsranch.cz/news/recenze-na-sluzby-konska-zubarina-gabriely-sedivcove/

 

Před zimou byl čas zkontrolovat a popřípadě upravit zuby všem našim koním a ne jen o tom psát články či doporučení. Obrátili jsme se na slečnu Gabrielu Šedivcovou, která je nejen členkou International Association of Equine Dentistry, ale na kterou jsme dostali i mnoho pozitivních doporučení. Překvapil nás celkem rychlý čas objednání (vzhledem k její vytíženosti a téměř celorepublikovému pokrytí). Neměla vůbec žádný problém s tím, že naši koně jsou celoročně ustájeni venku, kde v době návštěvy byl znát vlezlý podzim a musela za námi přijet 60 km.

Na místo přijela včas a připravená. Jelikož znám většinu koňáků, kteří zubnímu lékařství nevěnují příliš pozornosti píšu, jak taková návštěva koňského zubaře probíhá. V našem případě se jednalo o kontrolu zubů u pěti hříbat do třech let (byl jeden z jejich dotazů před příjezdem) a třech dospělých koní, jen u Sanyho před tím proběhlo zubní ošetření včetně vytržení vlčího zubu (MVDr.Šimoník). U mladých koní hledala slečna Šedivcová mléčné zuby nebo jejich výměnu (u tří stejně starých koní měl jeden kompletní výměnu). U jednoho mladého koně byla zjištěna predixe na předkus, u většiny mírně ostré hrany a vlčí zuby. Gabriela nás u každého koně informovala nejen o stavu jeho zubů, ale také nás nechala do huby nahlédnout, zuby ošahat, vše odborně vysvětlila, sdělila případné komplikace do budoucna a doporučila další postup. Dva mladí koně měli mléčné zuby na vypadnutí, ale neprováděli jsme žádný zásah, necháme je volně vypadnout. U JD byla nutná lehká úprava rašplí, kontrolou prošel i teprve sedmiměsíční Raymond. 

U dospělých koní vzhledem k neustálému růstu zubů a jejich obrušování byly potřeba úpravy. Sanymu byla podána sedace, do jejího maximálního účinku jsme zvládli ošetřit všechna hříbata. Po účinkování Gabriela lokalizovala a ukázala problém a použila několik druhů nářadí k ošetření. Řádně ošetřila obě strany, odstranila Sanymu zubní kámen a zbrousila dva zuby v přední části pro lepší kontakt s udidlem. Po dokončení vše ještě jednou zkontrolovala a opět ukázala výsledný rozdíl. Nyní by u Sanyho mělo odeznít občasná nadměrná produkce slin při zkrmování sena a vytáčení hlavy do stran při krmení jádrem. Colomba taktéž podstoupila celkem zásadní zákrok zbroušení, u ní by mohlo dojít ke zlepšení kondice a celkové krmitelnosti. Nejlépe si vedla Kessy, která podstoupila jen drobnou úpravu (pát tahů rašplí) a při které nebyla potřeba sedace. Zhruba týden si koně mohou zvykat na nový stav svých zubů. K dalšímu zubnímu ošetření dojde zhruba v létě, kdy bude třeba vyjmout vlčí zuby u všech tříletých a doupravit zuby Colombě (není možné dělat všechny zásahy při jednom ošetření). 

Ke všem koním měla Gabriela vřelý a přitom profesionální přístup, dopřála jim čas a myslela na dobrý pocit koně pro další možná ošetření. Každému koni vystavila zubní kartu se základními informacemi, grafy se znázorněním zubů, kde zaznamenala veškerá ošetření, popsala jeho historii a doporučila další opatření do budoucna tak, aby se zachovalo zubní zdraví koně, které má vliv na mnoho zásadních věcí (výcvik, tělesnou hmotnost a kondici, krmitelnost apod.). Gabriela Šedivcová má zkušenosti nejen ze zdejších krajů, ale své studium prohloubila na Midwest Eqine Dental Academy ve Spojených státech a praxi absolvovala na All Equine Dentistry Clinic. Tohoto ošetřovatele zubů velmi doporučuji. Pro další informace můžete navštívit její stránky www.konskazubarina.cz, kde naleznete případný kontakt.

 

 
 

 

Poslední fotografieArchiv

Kalendář
<< říjen >>
<< 2018 >>
Po Út St Čt So Ne
1 2 3 4 5 6 7
8 9 10 11 12 13 14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27 28
29 30 31        


Statistiky

Online: 3
Celkem: 206684
Měsíc: 2551
Den: 97